Tajemnicza Lumia dostrzeżona na zdjęciach

Opublikowano: 2015-12-08
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-microsoft_lumia_850-informacje-1Po wydaniu flagowych Lumii 950 i 950 XL oraz budżetowej Lumii 550, Microsoft ma w planach kolejne urządzenia – tym razem ze średniej półki cenowej. Dziś doczekaliśmy się ujawnienia jednego z nich i wiele wskazuje, że będzie to następca Lumii 830.

Od pewnego czasu spekuluje się, że Microsoft pracuje nad Lumią 750 oraz Lumią 850. Pierwsze informacje o tych smartfonach pojawiły się pod koniec lipca tego roku, jednak zauważalny w ostatnim czasie brak doniesień sprawił, że wielu zaczęło powątpiewać w istnienie obydwu modeli. Najprawdopodobniej niepotrzebnie, gdyż chińskie źródła opublikowały właśnie pierwsze zdjęcia nowego smartfona firmy z Redmond, którym ma być wspomniana Lumia 850 o kodowej nazwie „Honjo”.

Fotografie nie są najlepszej jakości, ale ujawniają ogólny design telefonu, obecność metalowych ramek, a także lampy doświetlającej LED, która towarzyszy zarówno tylnemu aparatowi, jak i przedniej kamerce. Co ciekawe, na jednym ze zdjęć wypisano część przewidywanej specyfikacji, z której wynika, że względem wcześniejszych plotek, Microsoft Lumia 850 doczeka się zauważalnie lepszych podzespołów. Zamiast 5-calowego ekranu o rozdzielczości 768p i procesora Snapdragon 410, urządzenie ma mieć spory, 5.7-calowy wyświetlacz Full HD oraz jeden z najnowszych procesorów Qualcomma – ośmiordzeniowego Snapdragona 617.

Źródło: GSMArena

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.