Tajemniczy LG V10 z dwoma wyświetlaczami

Opublikowano: 2015-09-07
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #LG #sprzęt / podzespoły

news-lg_v10-tenaa-1Chiński urząd patentowy TENAA opublikował w swojej bazie danych zdjęcia nowego smartfona LG o kodowej nazwie LG-H968, znanego też jako V10. Urządzenie na pierwszy rzut oka nie wyróżnia się niczym szczególnym. Jak się jednak okazuje, skrywa ono dodatkowy, mały ekranik na przedzie.

Chociaż TENAA nie ujawniło specyfikacji technicznej smartfona, a zaprezentowane zdjęcia z początku nie zapowiadały niczego szczególnego, z pomocą przyszedł nieoceniony Evan Blass (@evleaks). Uchylił on nieco rąbka tajemnicy, a przy okazji rozjaśnił fotografie i zwiększył ich kontrast, dzięki czemu można dostrzec, że nad głównym wyświetlaczem, w rogu znalazł się mniejszy ekran, który najprawdopodobniej ma służyć do wyświetlania różnych funkcji, powiadomień i krótkich wiadomości. Ponadto, jak zapewnia @evleaks, z tyłu telefonu znajduje się czytnik linii papilarnych.

news-lg_v10-tenaa-2news-lg_v10-tenaa-3Jeśli zaś chodzi o resztę specyfikacji, LG V10 ma mieć 5.7-calowy ekran QHD (1444 x 2560 pikseli), sześciordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 808, 3 GB pamięci RAM, 64 GB wbudowanej pamięci, czytnik kart microSD oraz aparaty 16 i 5 Mpix. Są to zatem podzespoły niemal identyczne jak w LG G4, stąd też pojawiły się spekulacje, że jest to zapowiadany model G4 Pro/Note. Premiera urządzenia ma się odbyć październiku.

Źródło: Engadget

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.