Tak przedstawia się LG V20. Smartfon powinien spodobać się audiofilom

Opublikowano: 2016-08-11
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #LG #sprzęt / podzespoły

news-lg-v20-renderNiezawodne internetowe źródła uraczyły nas pierwszymi grafikami przedstawiającymi LG V20, a LG ujawniło, że smartfon będzie jeszcze bardziej multimedialny niż jego poprzednik – otrzyma 32-bitowy moduł dźwiękowy Hi-Fi Quad DAC.

Z zaprezentowanych renderów wyłania się obraz telefonu, który czerpie inspiracje z LG G5, ale też nie zapomina o designie ubiegłorocznego modelu V10. W oczy rzucają się dwa aparaty umieszczone na tylnym panelu i dodatkowy ekranik znany z poprzednika. Co więcej, konstrukcja zdaje się być modułowa jak w LG G5, choć obecnie to tylko domysły. Możliwe, że ostateczny wygląd urządzenia będzie nieco inny, jednak źródła poniższych grafik (@OnLeaks i Android Authority) mają dużą wiarygodność.

news-lg-v20-render-2 news-lg-v20-render-1

Potwierdzone jest natomiast, że LG V20 będzie pierwszym smartfonem wyposażonym w 32-bitowy przetwornik cyfrowo-analogowy Hi-Fi Quad DAC. Odpowiada za niego firma ESS Technology, która współpracowała z LG już przy okazji V10. Dzięki nowemu modułowi możemy się spodziewać bardziej wyraźnego i czystego dźwięku na słuchawkach, a przy tym zredukowanych o 50% szumów otoczenia. LG zapewnia, że w filmach nagrywanych za pomocą smartfona będziemy w stanie dokładnie usłyszeć dźwięk fal podmywających brzeg plaży czy rozmowę dwóch osób na głośnej imprezie.

LG V20 zadebiutuje już 6 września.

Źródło: Android Authority, LG, własne

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.