Tani i powiększony - ZTE Kis 3 Max

Opublikowano: 2014-09-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #technologie #pozostali #sprzęt / podzespoły

img-zte-kis3max-2Firma ZTE pokazała nowy model smartfona o nazwie Kis 3 Max. Parametry są przeciętne, ale za to cena – warta uwagi.

Na targach IFA 2014 firma ZTE zaprezentowała nowy model swojego smartfona ze znanej już wcześniej rodziny Kis. Telefon nazwany 3 Max jest propozycją dla mniej zaawansowanych użytkowników, którzy z jednej strony nie wymagają od smartfona cudów, z drugiej zaś nie chcą wydać na telefon fortuny.

KIS 3 Max został wyposażony w dwurdzeniowy procesor o częstotliwości 1.3 GHz oraz 4.5-calowy ekran o rozdzielczości 480 x 854 pikseli. Niestety, telefon oferuje zaledwie 512 MB pamięci RAM, co może utrudniać korzystanie z kilku programów jednocześnie. Nie zachwyca też ilość pamięci na pliki – zaledwie 4 GB. Główny aparat w smartfonie wykonuje zdjęcia w rozdzielczości 5 Mpix, natomiast ten umieszczony na przedniej ścianie oferuje rozdzielczość 2 Mpix. Telefon obsługuje sieć 3G, ma także wbudowany GPS. Pełna specyfikacja modelu dostępna jest na stronie: http://www.teleguru.pl/telefony-przyszle/zte-kis-3-max–zapowiedziany-.

Cena KIS 3 Max wydaje się atrakcyjna – wynosi około 400zł. Telefon powinien pojawić się na polskim rynku jeszcze w tym miesiącu.

Źródło: ZTE

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.