Taniej do wszystkich w Orange na kartę

Opublikowano: 2016-03-23
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Orange #prepaidy #pakiety / usługi

Orange OwocWiosna zawitała do ofert Orange na kartę. Operator wprowadza nową usługę, która pozwala obniżyć ceny za rozmowy, SMS-y i MMS-y.

„Taniej do wszystkich” to usługa, dzięki której można obniżyć stawki za rozmowy do 9 groszy za minutę i 9 groszy za SMS-a i MMS-a na wszystkie numery komórkowe. Jest ona dostępna w trzech wersjach:

  • Jednorazowa na 7 dni za 3 zł – aktywacja SMS-em o treści START pod numer 320 lub kodem *110*49#
  • Jednorazowa na 31 dni za 9 zł – aktywacja SMS-em o treści START pod numer 620 lub kodem *110*48#
  • Cykliczna (automatycznie odnawialna) na 31 dni za 9 zł – aktywacja SMS-em o treści START CYKL pod numer 620 lub kodem *110*46#

Informacje dodatkowe:

  • Połączenia w ramach usługi rozliczane są ze środków z doładowań zgromadzonych na koncie głównym.
  • Pozostałe połączenia (w tym połączenia na numery stacjonarne oraz transfer danych) rozliczane są według stawek cennikowych lub w ramach usług lub promocji aktywnych na koncie klienta.
  • W przypadku braku środków na aktywację lub odnowienie usługi, po spełnieniu warunków można otrzymać propozycję zaciągnięcia pożyczki w ramach „Kredytu na usługi” lub „Kredytu na odnowienie usługi”.
  • Usługa nie wyklucza się z innymi pozycjami w ofercie Orange na kartę.

Z usługi mogą skorzystać użytkownicy Orange Yes, Orange One, Orange Pop, Nowe Orange Go, Orange Smart na kartę i Orange Free na kartę oraz abonenci ofert Zetafon, Minutofon i Gotowy do Rozmowy.

Dla zainteresowanych:

Źródło: Orange

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.