Tańsze rozmowy i SMS-y w roamingu również w nju na kartę

Opublikowano: 2015-04-24
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali operatorzy #prepaidy #pakiety / usługi

news-njumobile-na_kartę-jak_w_krajuMiesiąc temu w ofercie abonamentowej Nju Mobile pojawiła się usługa „Jak w kraju”, obniżająca ceny za połączenia i SMS-y w roamingu. Od teraz mogą z niej korzystać również użytkownicy nju na kartę.

Przypomnijmy, że w ramach usługi „Jak w kraju” abonent otrzymuje niższe ceny za połączenia wychodzące i przychodzące (19 groszy/minuta) oraz obniżony do 9 groszy koszt za SMS-a. Kwoty te obowiązują tylko w 1 strefie, czyli krajach Unii Europejskiej. W zależności od potrzeb można wybrać jedną z trzech opcji: „jak w kraju na 3 dni”, „jak w kraju na 7 ni” oraz „jak w kraju na 14 dni”. Kosztują odpowiednio 6, 10 i 15 zł.

Aby włączyć usługę należy zalogować się na swoim koncie na stronie operatora lub wysłać SMS pod numer 80255 z komendą: START 3, START 7 lub START 14. Połączenia wychodzące rozliczane są minutowo, a przychodzące sekundowo.

Regulamin usługi „Jak w kraju” w ofercie nju na kartę.

Źródło: Orange

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.