Tańsze urządzenia w Play

Opublikowano: 2015-07-21
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #telefony / urządzenia

news-play-smartfony-wearables-obnizkaOd weekendu w Play można zakupić po niższych cenach kilka modeli smartfonów, a także akcesoria z gatunku elektroniki noszonej.

W sieci Play obniżki dotyczą następujących modeli urządzeń:

W większości przypadków ceny urządzeń, zarówno w ofertach mix, jak i abonamentowych, zaczynają się od symbolicznej złotówki. W Play na Kartę smartfony są dostępne w cenach od 429 do 1249 zł, zaś opaska fitnessowa i smartwatch Garmin kosztują odpowiednio 419 i 1549 zł. Decydując się na zakup popularnych, średniobudżetowych telefonów, np. Sony Xperia M2 lub HTC Desire 620, w ofercie Formuła Smartfon Unlimited (sprzedaż na odległość) przy najniższym zobowiązaniu 29.99 zł miesięcznie, trzeba liczyć się z wydatkiem rzędu 300-400 zł. W tym samym abonamencie, najatrakcyjniej przedstawiają się ceny słuchawek Allview, które w niemal każdym planie taryfowym są do dostania za 1 zł, a w najniższym kosztują poniżej 100 zł.

Dla zainteresowanych – cennik urządzeń w Play.

Źródło: Play

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.