Teleguru.pl zaczyna!

Opublikowano: 2014-08-26
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #polecane #pozostali operatorzy

news-gurubaby-1
Rusza jedyny na rynku serwis skierowany do każdego użytkownika telefonu komórkowego. Teleguru to kompletny przewodnik po rynku telekomunikacyjnym, ze skuteczną porównywarką aktualnych ofert operatorów oraz ponad pół tysiąca obiektywnych i rzetelnych recenzji telefonów i tabletów. Jednak przede wszystkim Teleguru to postrach operatorów komórkowych, ujawniający haczyki, wady i zalety ukryte w wielostronicowych regulaminach i umowach napisanych drobnym druczkiem.

Po kilkunastu miesiącach intensywnych przygotowań serwis Teleguru stał się dzisiaj częścią globalnej sieci. Od teraz każdy, kto boryka się z problemem wyboru najlepszej dla siebie oferty operatorów telekomunikacyjnych, właściwego dla swoich potrzeb smartfona, tabletu lub zastanawia się jak obniżyć rachunki za telefon, będzie miał na wyciągnięcie ręki przyjaznego doradcę w postaci serwisu Teleguru.

Jeśli potrzebujesz pomocy przed podjęciem decyzji o podpisaniu umowy z operatorem, Teleguru zdradzi Ci jej wszystkie zalety, ale także niedociągnięcia i pułapki, które sprawiają, że z pozoru atrakcyjna oferta jest tak naprawdę studnią, w której przez najbliższy rok czy dwa utopisz mnóstwo pieniędzy.

Jeżeli Twój wysłużony telefon właśnie odmówił posłuszeństwa i musisz kupić nowy lub masz upatrzony konkretny model i nie wiesz ile jest on naprawdę wart, zajrzyj do działu Telefony i smartfony. Znajdziesz w nim rzetelne opisy i recenzje dziesiątek urządzeń mobilnych – smartfonów i tabletów – które pomogą ci podjąć właściwą decyzję przy wyborze sprzętu i dobrać model najbardziej odpowiadający Twoim wymaganiom.

Z Teleguru z pewnością nie będziesz się nudzić. Użytkownicy poszukujący nowinek ze świata telekomunikacji i nowych technologii codziennie znajdą na naszych stronach najświeższe newsy, a także wnikliwe analizy oraz poradniki związane z korzystaniem ze smartfona lub tabletu.

img-guru-1

Jeżeli masz konkretny problem, a “wujek Google” nie pomógł go rozwiązać, wejdź na Forum Teleguru. W gronie innych bywalców serwisu łatwo będzie uzyskać porady i wskazówki pomocne w rozwiązaniu nurtującego Cię problemu.

Teleguru nie jest związany z żadnym operatorem komórkowym lub producentem sprzętu telekomunikacyjnego, nie jesteśmy też kolejnym blogiem prowadzonym przez nastolatków, ani technologicznymi szafiarkami. Nasz zespół to zawodowi dziennikarze, którzy w branży telekomunikacji i nowoczesnych technologii obracają się od wielu lat. Dlatego jesteśmy obiektywni i rzetelni – gdy jest powód, by kogoś pochwalić chętnie to robimy, ale nie zadrży nam ręka, gdy trzeba dać nawet największemu operatorowi lub producentowi solidnego klapsa. Jeśli więc chcesz wiedzieć jak świat telekomunikacji wygląda bez marketingowej zasłony, pamiętaj o Teleguru. Zapraszamy!

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.