Testy Internetu LTE w Plusie

Opublikowano: 2016-02-16
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #Plus #Internet mobilny #wideo

news-plus-test-ltePlus i Cyfrowy Polsat ponownie zapraszają do testowania Internetu LTE, w ramach dostępnej od dzisiaj promocji.

Od wtorku 16 lutego wszyscy, którzy jeszcze nie zdążyli zapoznać się z szybkim Internetem LTE mogą skorzystać z promocji Plusa i Cyfrowego Polsatu. Przez pierwsze 7 dni kontraktu można testować Internet bez opłaty abonamentowej. Jedyny koszt to opłata aktywacyjna w wysokości 9 zł. Promocja jest związana z podpisaniem umowy na 24 miesiące (w Plusie również na 12 miesięcy) – razem z modemem lub routerem lub tylko SIM. Osoby, które po okresie testów zrezygnują z umowy, nie poniosą żadnych dodatkowych kosztów, prócz opłaty aktywacyjnej.

Promocję „Testuj LTE za 9 zł” w Plusie wspierać będzie kampania reklamowa, której spot można zobaczyć poniżej. W filmie pt: „Testuj Mistrzowskie LTE” po raz kolejny wystąpili członkowie reprezentacji Polski w siatkówce, a twarzą oferty Internetu LTE jest Karol Kłos. Reżyserem spotu, na podstawie scenariusza Weroniki Zielińskiej i Agnieszki Niskiej, był Bartek Prokopowicz, natomiast operatorem obrazu Tomasz Augustynek. Kampanię przygotowała Agencja Scholz & Friends, a za produkcję filmu odpowiadał Ryszard Kłosowski i Dom Produkcyjny TFP.

Źródło: Plus

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.