Trzy nowości w ofercie Play

Opublikowano: 2016-07-13
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #telefony / urządzenia

news-xperia-x-performancePlay rozpoczyna sprzedaż nowych smartfonów – do oferty operatora trafiły Huawei Y5 II Dual SIM, Sony Xperia E5 oraz Sony Xperia X Performance.

Huawei Y5 II, Sony Xperia E5 i Xperia X Performance są dostępne m.in. w ofercie na kartę w cenach odpowiednio 699 zł, 699 zł oraz 3199 zł. Pierwszy z modeli można ponadto dostać za 1 zł w Mixie Elastycznym 50/100. Za taką samą kwotę, ale w abonamencie Formuła Solo L za 95 zł miesięcznie zakupić można Xperię E5.

Najdroższa z całej trójki Xperia X Performance dostępna jest za złotówkę jedynie w najdroższych planach taryfowych, a poniżej tysiąca złotych kosztuje np. w Formule Solo L z miesięcznym zobowiązaniem 145 zł (919 zł) lub 155 zł (679 zł).

Dla zainteresowanych – cennik smartfonów w Play.

Źródło: Play

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.