Twój podpis jest ważny - nowa kampania reklamowa Play

Opublikowano: 2016-06-08
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Play #wideo

news-play-rejestracja-prepaidPlay wystartował z rejestracją numerów prepaid oraz wspierającą ją kampanią reklamową, której twarzą została piosenkarka Margaret.

Play kusi bonusami za rejestrację numeru na kartę, której można dokonać do 1 lutego 2017 roku. Użytkownicy, w zależności od stażu, mogą otrzymać nawet 500 zł doładowania, 10 GB Internetu oraz rok ważności konta. W przypadku oferty Play Internet na Kartę przyznawane jest natomiast 100 GB danych i roczna ważność konta. Cały proces wymaga jedynie podjęcia kilku prostych kroków. Więcej na ten temat można przeczytać pod tym adresem.

O obowiązku zarejestrowania numeru i płynących z tego korzyściach informuje kampania reklamowa z udziałem Margaret, prowadzona m.in. w telewizji, radiu, Internecie i salonach sprzedaży.

news-play-kampania-rejestracja news-play-kampania-rejestracja-1 news-play-kampania-rejestracja-2 news-play-kampania-rejestracja-3 news-play-kampania-rejestracja-4 news-play-kampania-rejestracja-5

Źródło: Play

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.