Tydzień szalonych cen - Play przecenia smartfony

Opublikowano: 2015-06-26
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Play #telefony / urządzenia

news-play-wyprzedaz-smartfonyOd 26 czerwca, w Play można taniej kupić trzy smartfony – Samsung Galaxy Note 4, LG Leon i LG L Fino – w ofertach sprzedaży na odległość (eshop i telesales).

W wyniku wyprzedaży w Play, Galaxy Note 4 można nabyć za 200 zł taniej niż poprzednio, w taryfach Formuła Smartfon Unlimited. Natomiast w Nowej Formule Mix z Internetem urządzenie kosztuje, w zależności od wysokości miesięcznego zobowiązania, 1659 zł, 1729 zł i 1879 zł (wcześniej odpowiednio 2179 zł, 2249 zł oraz 2399 zł). W abonamentach dla firm, cena smartfona zaczyna się od 1 zł. Jeśli chodzi o dwie propozycje od LG, czyli modele Leon 4G LTE oraz L Fino, można je nabyć w większości planów taryfowych za symboliczna złotówkę. Jedynie w najniższych ofertach, np. Formuła Unlimited 29.99 zł miesięcznie, koszt telefonów wynosi około 100 zł. Dla zainteresowanych – cennik smartfonów w Play.

Źródło: Play

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.