Tysiące konsumentów przetestuje LG G4 przed premierą

Opublikowano: 2015-04-08
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #LG #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

news-lg-consumer-experienceLG ogłosił właśnie start nowej kampanii promocyjnej poświęconej swojemu flagowemu smartfonowi – G4. W ramach tej akcji firma rozda do testów cztery tysiące egzemplarzy urządzenia wybranym osobom z 15 różnych krajów.

Program testowy ruszył w Korei, ale już wkrótce trafi również do Turcji, Indonezji, Singapuru, USA, Chin, Indii, Brazylii, Kanady, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Meksyku, Japonii oraz Hong Kongu. Jak widać, Polacy zostali wyłączeni z akcji i nie dane nam będzie zapoznać się z LG G4 przed premierą.

Zazwyczaj, producenci smartfonów wysyłają swoje produkty do konkretnych, renomowanych agencji, domów mediowych i indywidualnych osób związanych z branżą i pozwalają im testować urządzenie przed premierą, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami. W tym przypadku jest jednak inaczej, gdyż LG wybierze grupę czterech tysięcy osób spośród wszystkich tych, którzy zapiszą się do testów na oficjalnej stronie producenta lub na stronach społecznościowych poświęconych tej kampanii. Wybrani otrzymają G4 na okres 30 dni i w tym czasie będą musieli wykonać kilka zadań przydzielonych przez LG. Oczywiście będą mogli bez problemu wypowiadać się na temat smartfona w różnych serwisach, jak np. Facebook, ale nie ominie ich podpisanie specjalnej klauzuli poufności (NDA), która zabroni im pokazywania telefonu, przynajmniej przed premierą.

news-lg-g4-zaproszenieLG G4 zostanie zaprezentowany 28 kwietnia. Wiemy o nim już dosyć dużo, w tym m.in. specyfikację modelu.

Źródło: Slash Gear

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.