Ubezpieczenie wyświetlacza w Play

Opublikowano: 2016-04-05
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Play #pakiety / usługi

Rozbity SmartfonDziś w ofercie Play debiutuje nowa usługa, w ramach której za niewielką miesięczną odpłatą można ubezpieczyć wyświetlacz urządzenia zakupionego u operatora.

„Ochrona wyświetlacza w Play” to nowy rodzaj ubezpieczenia na smartfon, tablet czy też laptop. Po podpisaniu lub przedłużeniu umowy w salonie (i tylko wtedy) można wybrać taką formę polisy za 5 zł miesięcznie. W przypadku nieumyślnego uszkodzenia ekranu (w tym pęknięcia nawet wtedy, gdy działa dotyk) urządzenie jest naprawiane do kwoty 600 zł w ciągu 7 dni przez autoryzowany serwis. Nie wpływa to na warunki gwarancji.

Cała operacja kosztuje dodatkowe 59 lub 99 zł w zależności od ceny urządzenia bez promocji. Wystarczy zadzwonić na dedykowany numer lub wypełnić formularz na specjalnej stronie internetowej w ciągu 5 dni od daty powstania szkody. Z naprawy można skorzystać raz na 12 miesięcy. Pierwszy miesiąc ochrony jest za darmo, na próbę.

Więcej informacji:

Źródło: Play

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.