Udogodnienia dla seniorów w Orange

Opublikowano: 2015-11-26
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #wyniki / raporty

news-orange-obsluga-seniorzy-1Orange ma dla wszystkich seniorów specjalną obsługę, która po numerze PESEL automatycznie ich identyfikuje i zapewnia komfortowy sposób załatwiania spraw.

Blisko milion klientów Orange to seniorzy, którzy skończyli 70 lat. W tym roku operator odebrał od nich ponad 260 tysięcy połączeń na infoliniach, identyfikując takie osoby po numerze PESEL i gwarantując im specjalne udogodnienia. Dzwoniący mogą liczyć na następujące ułatwienia:

  • Jedna infolinia by załatwić dowolną sprawę – wystarczy podnieść słuchawkę i zadzwonić pod numer 510 100 100 lub *100
  • Automatyczne menu skrócone do minimum
  • Możliwość porozmawiania z dojrzałym doradcą, który lepiej rozumie potrzeby seniorów i wszystkie kwestie techniczne wyjaśni w prosty, ludzki sposób
  • Można rozmawiać tak długo jak trzeba – nikt nie będzie pospieszał.

Ponadto starsi klienci mogą otrzymywać pisma napisane większymi literami, a w ofercie Orange są dla nich dostępne również telefony z większymi klawiszami i innymi udogodnieniami.

Źródło: Orange

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.