Uh Oh – HTC przedstawia program rozszerzonej gwarancji

Opublikowano: 2015-03-20
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #HTC #sprzęt / podzespoły

news-htc-onem9-uhoh-gwarancjaRusza nowy program gwarancyjny HTC, dzięki któremu posiadacze HTC One M9 będą mogli czuć się bardziej bezpiecznie przez okres 12 miesięcy. W razie uszkodzenia, producent wymieni smartfona na nowy.

Do tej pory tajwański koncern miał w swojej ofercie program HTC Advantage, chroniący urządzenie przez sześć miesięcy od daty zakupu. Klienci mieli zapewnioną nieodpłatną naprawę uszkodzonego wyświetlacza. Teraz jednak HTC zastępuje go usługą „Uh Oh”, która obejmuje nie tylko smartfony HTC One M9, które doznały nieszczęśliwego upadku i w konsekwencji pęknięcia ekranu, ale dotyczy także zalania sprzętu. Producent zapewnia darmową, jednorazową wymianę zepustego modelu na nowy – bez zadawania pytań, bez nakładania kosztów. Jednak to nie wszystko. W przypadku, gdy smartfon wytrzyma rok eksploatacji, jego posiadacz zostanie nagrodzony rabatem w wysokości 100 dolarów na zakup przyszłego flagowca HTC One.

Niestety, obecnie program działa tylko na terenie Stanów Zjednoczonych. Oby HTC poszło za ciosem i uruchomiło „Uh Oh” także w Europie.

Źródło: Techno Buffalo

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.