Ujawniono ceny OnePlus One w Polsce

Opublikowano: 2015-03-10
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły #sprzedaż / wyniki

OnePlus  OneNa wczorajszej konferencji prasowej, w której uczestniczyli przedstawiciele OnePlus, fani marki oraz dziennikarze, oficjalnie zadebiutował w Polsce smartfon OnePlus One. Z tej okazji podano również ceny urządzeń.

Smartfon dostępny jest w dwóch wariantach. Pierwszy z nich to model z 16 GB pamięci wbudowanej i w kolorze Silk White. Jego cena została ustalona na poziomie 1299 zł. Z kolei druga wersja ma 64 GB pamięci na dane użytkownika i występuje w kolorze Sandstone Black. Cena – 1499 zł. Niestety, jest pewien haczyk. Urządzenie można zakupić w otwartej sprzedaży tylko we wtorki. W pozostałe dni tygodnia konieczne jest posiadanie specjalnego zaproszenia od osoby, która jest już posiadaczem „zabójcy flagowców”.

W ramach przypomnienia, smartfon ma 5.5 calowy ekran Full HD pokryty szkłem Gorilla Glass 3, czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 801, 3 GB RAM, aparat główny 13 Mpix oraz przedni 5 Mpix. Na pokładzie znalazły się też moduły NFC, Bluetooth 4.1, GPS/GLONASS, LTE Cat 4, jak również bateria o pojemności 3100 mAh. System operacyjny na jakim pracuje OnePlus One to zmodyfikowany Android 4.4 KitKat, zwany CyanogenMod 11S. Dla zainteresowanych – pełna specyfikacja modelu.

Oprócz tego w sklepie OnePlus można zamówić akcesoria, takie jak np. słuchawki, powerbank (przenośny akumulator) czy folie ochronne na wyświetlacz.

Na konferencji powiedziano też co nieco o następcy modelu One. Mianowicie, jego premiera nastąpi w trzecim kwartale 2015 roku i Polska będzie jednym z pierwszych krajów na świecie, w którym będzie można nabyć OnePlus Two. Jest to świetna wiadomość, szczególnie jeśli zostanie on wyposażony w najmocniejsze dostępne komponenty, a cena będzie znacznie niższa od produktów konkurencji.

Źródło: One Plus

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.