Usługa Gdzie jest Dziecko dostępna w Nju Mobile

Opublikowano: 2015-11-18
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali operatorzy #pakiety / usługi

news-nju-mobileOferta abonamentowa sieci Nju Mobile poszerzyła się o nową usługę – „Gdzie jest Dziecko” – dzięki której możliwe jest monitorowanie przy pomocy telefonu aktualnego miejsca pobytu dziecka lub innej osoby będącej pod naszą opieką.

Usługa „Gdzie jest Dziecko”, oprócz umożliwienia sprawdzenia, gdzie w danym momencie znajduje się konkretna osoba (informacje przedstawiane są w formie SMS-a lub na mapce wyświetlanej w smartfonie, przy wykorzystaniu lokalizacji GPS), pozwala podopiecznym wysyłać powiadomienia SOS do opiekuna w razie zagrożenia. Co więcej, do zgłoszenia można opcjonalnie dołączać nagrania wideo, audio oraz zdjęcia.

Usługa jest dostępna w wariancie standardowym i premium, rozliczanym kwotą 6.15 zł odpowiednio raz na 30 dni i raz na 7 dni (pierwsza aktywacja bezpłatna przez 14 dni). Wersja Standard wyróżnia się dostępem do 30 lokalizacji miesięcznie i możliwością lokalizowania 3 numerów komórkowych. Premium zapewnia dostęp do 150 lokalizacji tygodniowo, z możliwością lokalizowania 5 numerów, a ponadto zawiera funkcję Bezpieczna Rodzina, dzięki której klienci mogą m.in. otrzymywać informacje, kiedy telefon podopiecznego pojawił się w wyznaczonej strefie lub ją opuścił oraz ustalić, gdzie ostatnio się znajdował. Sposoby aktywacji i opisy pakietów wskazuje poniższa tabela:

Dla zainteresowanych:

Źródło: Orange

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.