Usługi do komórkowych oraz nju do wszystkich w Nju Mobile ważne bezterminowo

Opublikowano: 2015-09-21
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #prepaidy #pakiety / usługi

news-nju-mobileJak poinformował Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Orange Polska, usługi „do komórkowych” oraz „nju do wszystkich” w sieci Nju Mobile są ważne bezterminowo. Dawniej po aktywacji usług, można było z nich korzystać przez 62 dni.

„Do komórkowych” to usługa, w ramach której abonent oferty Nju na kartę otrzymuje w danym dniu dodatkowe, nielimitowane minuty do wszystkich krajowych sieci komórkowych w zamian za wydzwonione minuty na numery komórkowe w kraju, opłacone z konta głównego na kwotę 0.99 zł. Opłata za włączenie usługi (SMS-em o treści AKT pod numer 615 lub krótkim kodem *127*54#) wynosi 6 zł i jest pobierana z góry z niewykorzystanych środków pochodzących z doładowań konta głównego. Dla zainteresowanych – regulamin usługi „do komórkowych”.

„Nju do wszystkich” to z kolei usługa, w ramach której abonent Nju na kartę otrzymuje dodatkowe minuty na numery komórkowe i stacjonarne, dodatkowe SMS-y na numery komórkowe oraz 100 MB w zamian za wydzwonione minuty, wysłane SMS-y i MMS-y lub transfer danych z konta głównego na kwotę 2 zł w danym dniu. Opłata za włączenie usługi wynosi 6 zł i jest pobierana z góry z niewykorzystanych środków pochodzących z doładowań konta głównego. Można ją aktywować poprzez SMS o treści PROMOCJA pod numer 603 albo wpisując w telefonie krótki kod *127*52#, potwierdzony przyciskiem „zadzwoń”. Dla zainteresowanych – regulamin usługi „nju do wszystkich”.

Źródło: Orange

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.