Usługi z Ulgą jeszcze tańsze dla klientów T-Mobile Usługi Bankowe

Opublikowano: 2015-09-09
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #T-Mobile #pakiety / usługi

news-tmobile-uslugi_z_ulgaT-Mobile wprowadza nowe udogodnienie dla klientów T-Mobile Usługi Bankowe. Każdy, kto korzysta z Usług z Ulgą i będzie opłacał faktury telekomunikacyjne z konta T-Mobile otrzyma dodatkowo 20% ulgi przyznanej przez operatora.

Dodatkowe ulgi czekają na tych, którzy założą lub aktywnie korzystają z konta w T-Mobile Usługi Bankowe i opłacą fakturę bezpośrednio z T-Mobile konta za pomocą Autospłaty, polecenia zapłaty lub zwykłym przelewem. Rabat w wysokości dodatkowych 20% zniżki jest przyznawany w formie zwrotu środków na T-Mobile konto do 15 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym dokonano płatności za fakturę.

Usługi z Ulgą w T-Mobile to nowa oferta usług łączonych, w której klienci mogą do podstawowej usługi dokupić aż do 5 dodatkowych, każdą z rabatem 10 zł, który się sumuje i obowiązuje przez cały okres trwania umowy. Takim sposobem klienci podpisujący drugą i kolejne umowy na usługi telefonii bądź Internetu, będą zawsze płacić niższe rachunku – w zależności od liczby usług dodatkowych, nawet o 50 zł miesięcznie.

Źródło: T-Mobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.