Vertu Clous De Paris to jeden z droższych prezentów, jakie można sprawić na Walentynki

Opublikowano: 2015-02-05
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-vertu-parisZbliżają się Walentynki. Niektórzy na pewno zastanawiają się nad upominkiem dla drugiej połówki. Brytyjski producent, firma Vertu postanowiła wyjść naprzeciw klientom z portfelami wypchanymi gotówką i zademonstrowała swój najnowszy, luksusowy produkt.

Smartfon jest zmodyfikowanym modelem Vertu Signature Touch, który na rynku  pojawił się w czerwcu 2014 roku. Pod względem specyfikacji jest niemal identyczny, ale za to producent wprowadził nieco zmian w kwestii wyglądu urządzenia. Clous De Paris wykonany został m.in. ze stopu tytanu piątej klasy z wygrawerowanym, specjalnym wzorem, a do tego wykończony skóra z aligatora.

Smartfon ma 4.7 calowy wyświetlacz w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli), chroniony szafirowym szkłem. Za pracę urządzenia odpowiada wydajny, ale nie najnowszy już układ Snapdragon 801, a oprócz niego na pokładzie znalazło się 64 GB wbudowanej pamięci, głośniki stereo duńskiej firmy Bang & Olufsen, bateria o pojemności 2275 mAh (ładowana bezprzewodową ładowarką indukcyjną QI) oraz moduł łączności LTE. Do robienia zdjęć służy zaś certyfikowana przez szwedzki koncern fotograficzny Hasselblad, 13-megapikselowa kamera z autofocusem i podwójną diodą LED. Ciekawostką jest też fakt, że za dzwonki w telefonie odpowiada Londyńska Orkiestra Symfoniczna.

Najważniejszą kwestią wydaje się być jednak cena smartfona. Vertu Clous De Paris został bowiem wyceniony na prawie 12 tysięcy funtów! Dostępny jest w sklepach Vertu oraz za pośrednictwem Internetu.

Źródło: GSMArena

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.