Vertu V06 - luksusowy smartfon o imponujących podzespołach

Opublikowano: 2015-07-13
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali #sprzęt / podzespoły

news-vertu-luksusowy_smartfonLuksusowe smartfony zazwyczaj charakteryzuje nadmierny przepych – brylanty, naturalna skóra, złote elementy i wiele więcej. Nie inaczej jest z produktami firmy Vertu, która zamierza jednak zaskoczyć czymś, co zaoferuje również niezwykle ciekawe wnętrze.

Nadchodzący Vertu V06 połączy intrygujący, po brzegi wypełniony bogactwem design z równie imponującymi podzespołami i zwalającą z nóg ceną. Smartfon nie został jeszcze co prawda oficjalnie zapowiedziany, a o jego istnieniu dowiedzieliśmy się poprzez wpis w bazie danych Geekbench, ale sądząc po historii produktów Brytyjczyków, tak właśnie będzie się przedstawiać najnowsza propozycja Vertu.

Do tej pory smartfony producenta nie powalały specyfikacją. Dla przykładu, walentynkowy Vertu Clous De Paris z pewnością nie wzbudzał zainteresowania Snapdragonem 801, 13-megapikselowym aparatem czy ekranem w rozdzielczości Full HD, a astronomiczną ceną (około 12 tysięcy funtów) i swoim wykonaniem i wykończeniem, m.in. skórą z aligatora. Z Vertu V06 może być nieco inaczej. Smartfon będzie wyposażony w procesor Snapdragon 810, 4 GB RAM LPDDR4 i system operacyjny Android 5.1.1 Lollipop – niesławny układ od Qualcomma nie jest może szczególnie dobrym wyborem, ale nie można mu zarzucić słabej wydajności. Zważywszy na to, że ewentualni nabywcy tego ekskluzywnego urządzenia nie będą katować go dziesiątkami aplikacji i wymagającymi grami, nie powinno być większych problemów z jego działaniem.

Niestety, więcej na temat Vertu V06 nie wiemy, brakuje też jakichkolwiek zdjęć. Czekamy więc na dodatkowe szczegóły.

Źródło: Phonearena

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.