Vikingowie uatrakcyjniają swoją ofertę!

Opublikowano: 2014-09-23
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #prepaidy #pakiety / usługi

news-mobilevikings-29zl-1
Wygląda na to, że Plus prezentacją Plusha rozpoczął maraton uaktualniania ofert przez polskich operatorów. Tym razem rynek ma do czynienia z powiększeniem pakietów danych oraz nowymi bonusami za doładowanie.

Wszystko zaczęło się od ciekawej akcji na fanpage’u operatora, dzięki której użytkownicy mogli zdecydować, które szczegóły nowej oferty zostaną ujawnione w pierwszej kolejności. Po kilku dniach wszystko jest już jasne, a zmiany okazały się bardzo korzystne dla użytkowników.

Największą nowością jest możliwość doładowania konta za 10 zł, co gwarantuje darmowe nielimitowane rozmowy w Play oraz m.in. Mobile Vikings, a do tego klient otrzymuje pakiet 300 MB. Usługi ważne są przez 14 dni. Co istotne, podobnie do pozostałych zasileń, również to wydłuża ważność połączeń wychodzących do 365 dni.

Drugą zmianą jest powiększenie pakietu danych po doładowaniu kwotą 29 zł. Paczka zapewnia teraz 3 GB darmowego transferu (wcześniej były to 2 GB). Natomiast w przypadku zasilenia za 19 zł użytkownicy nadal otrzymują 2 GB. W obu wariantach pakiety obowiązują przez 31 dni.

Dokładna analiza oferty Mobile Vikings dostępna jest na poniższej stronie:
http://www.teleguru.pl/mix/mobile_vikings_97

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.