Virgin America startuje z własnym systemem rozrywki pokładowej

Opublikowano: 2015-06-12
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #wideo #technologie #pozostali

news-virgin_america-red-systemWiększość systemów rozrywki znajdujących się na pokładach samolotów blednie w porównaniu do typowych tabletów i laptopów. Niedługo, za sprawą Virgin America może się to zmienić. Przewoźnik zacznie oferować testową wersję ciekawie zapowiadającego się systemu Red opartego na Androidzie.

Dla Virgin America, Red to platforma, która ma zrewolucjonizować pokładową rozrywkę oferując podróżującym większą kontrolę, więcej treści i interaktywności, a także rozbudowany wybór tego, co chcą doświadczyć w trakcie lotu. Powstała ona we współpracy z firmą Panasonic i zadebiutuje już w tym miesiącu w trzech samolotach amerykańskiej linii.

Nowa platforma to przede wszystkim: lepsze, bardziej interaktywne gry, wliczając w to takie klasyki jak Asteroids czy Pac-Man, zwiększona przestrzeń dyskowa pozwalająca na pomieszczenie trzykrotnie większej zawartości niż w tradycyjnych rozwiązaniach (np. cały sezon popularnego serialu) oraz udoskonalone, bardziej szczegółowe mapy. Ponadto, wprowadzone zostaną nowe ekrany dotykowe i pierwszy w przestworzach dźwięk przestrzenny obejmujący wybrane treści.

Do końca roku w Red wyposażonych zostanie łącznie 18 samolotów Virgin America. W 2016 roku doczeka się go cała reszta floty.

Źródło: Engadget

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.