Virgin Mobile: Darmowe startery #Freemium i nielimitowane SMS-y za 3 zł

Opublikowano: 2015-12-09
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #prepaidy #pakiety / usługi

news-virginmobile-starterVirgin Mobile wprowadza bezpłatne startery dedykowane ofercie #Freemium oraz nielimitowane SMS-y za jedyne 3 zł na miesiąc.

Każdy, kto będzie chciał korzystać z #Freemium, a nie ma jeszcze numeru w Virgin Mobile, może zamówić starter całkowicie bezpłatnie. Daje on dostęp do darmowego pakietu minut, SMS-ów i transferu danych, które odnawiają się co miesiąc. Po wyczerpaniu darmowego #Freemium, użytkownicy mogą płacić za wykorzystane usługi zgodnie z cennikiem lub wykupić pakiety dodatkowe za #PółDarmo.

Virgin Mobile stale rozwija swoją ofertę #Freemium i w ramach cyklicznych promocji wprowadza również pakiet nielimitowanych SMS-ów w atrakcyjnej cenie, wynoszącej zaledwie 3 zł. Promocja obowiązuje do 27 grudnia 2015 roku. Aktywacji pakietu można dokonać kodem *222*000*3*0#.

Starter dedykowany #Freemium można zamówić na stronie www.virginmobile.pl.

Źródło: Virgin Mobile

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.