Virgin Mobile: Darmowy starter i 10 GB w prezencie

Opublikowano: 2016-05-19
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #prepaidy #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-virgin-mobileOd 18 maja Virgin Mobile oferuje na swojej stronie startery za darmo. Ponadto, po doładowaniu konta kwotą 25 zł przyznawane jest 10 GB Internetu do wykorzystania w dowolny sposób.

Darmowy starter można otrzymać, wchodząc na stronę internetową Virgin Mobile. W specjalnej zakładce wystarczy wybrać numer i podać swoje dane. Później pozostaje poczekać na przesyłkę, która trafi do skrzynki pocztowej nowego abonenta. Do każdej karty SIM będzie przypisane na start 5 zł do dowolnego wykorzystania.

Kolejnym bonusem jest 10 GB Internetu, które można otrzymać po doładowaniu konta kwotą minimum 25 zł. Z tej puli wyłączona jest transmisja danych generowana przez aplikacji mobilne Facebook, Messenger, GG, Ask i Twitter. Jeżeli klient nie posiada, w danym momencie, aktywnego pakietu 3w1, bezpłatny transfer mobilnego Internetu ważny jest przez 30 dni od potwierdzenia uruchomienia. Jeżeli jeden z pakietów 3w1 jest aktywny, to z darmowych 10 GB będzie można korzystać do końca jego ważności.

Każdy klient może zamówić jeden darmowy starter. Promocja nie dotyczy osób przenoszących numer do Virgin Mobile.

Więcej informacji:

Źródło: Virgin Mobile

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.