Virgin Mobile: Grażyna Piotrowska-Oliwa nowym prezesem

Opublikowano: 2015-05-29
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali operatorzy #wyniki / raporty

news-grazyna-piotrowska_oliwaJak podaje Puls Biznesu, była szefowa Centertelu i PGNiG, Grażyna Piotrowska-Oliwa przejmie stery w Virgin Mobile Polska, a jej zadaniem będzie „pokazanie, że wirtualny operator liczy się w realu”.

Jesienią zeszłego roku Grażyna Piotrowska-Oliwa, przy wsparciu m.in. Tomasza Misiaka (udziałowca Work Service), wypłynęła jako inwestorka w spółce Telakces.com. Następnie Telakces został partnerem i dystrybutorem Virgin Mobile, czołowego polskiego operatora wirtualnego (tzw. MVNO). Teraz okazuje się, że współpraca ta rozwija się całkiem nieźle – Puls Biznesu ustalił, że Piotrowska-Oliwa pozostanie udziałowcem i nadzorcą w Telakcesie, ale obejmie również stanowisko prezesa w polskim oddziale Virgin Mobile.

Główna zainteresowana na pytania o jej zadania w nowej firmie, odpowiada krótko – „Nie komentuję”. Była szefowa PTK Centertel jest już po finalnych negocjacjach, m.in. z Łukaszem Wejchertem, udziałowcem i jednym z motorów napędowych Virgin Mobile nad Wisłą. Sam Wejchert woli zaś by to nowa prezes – zapewne w przyszłym tygodniu – przedstawiła biznesowe cele operatora. Zaznacza jednak, że Piotrowska-Oliwa nie zastaje firmy w ogniu.

Źródło: Puls Biznesu

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.