Virgin Mobile: Nowy pakiet no limit, dodatki do #Freemium i bonusowe gigabajty

Opublikowano: 2016-02-24
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #prepaidy #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-virginmobile-pakiet-najlepiejVirgin Mobile uatrakcyjnia swoją ofertę, wprowadzając kilka ciekawych nowości, w tym m.in. pakiet #Najlepiej z 8 GB Internetu oraz nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami do wszystkich sieci – dla każdego i na zawsze.

Najnowszy pakiet operatora kosztuje 39 złotych. W tej cenie zawarte są nielimitowane SMS-y i połączenia do wszystkich sieci, a także na numery stacjonarne oraz 8 GB szybkiego Internetu w technologii LTE. Podobnie jak w innych pakietach, transfer jest nielimitowanych dla popularnych aplikacji mobilnych, tj. Facebook, Messenger, Ask, Twitter czy GG. #Najlepiej uzupełni dotychczasową ofertę Virgin Mobile, w której skład wchodzą #PełenLuz, #BezLimitu, #DlaMnieSuper oraz #Freemium, i będzie dostępny dla każdego klienta operatora bez dodatkowych opłat i umów.

Ponadto, każda osoba, która od 24 lutego przeniesie swój numer do Virgin Mobile i aktywuje jeden z pakietów, otrzyma dodatkowy transfer danych na zawsze i co miesiąc, w zależności od wybranej oferty. W przypadku pakietu #PełenLuz za 19 złotych będzie to gratisowe 500 MB (łącznie 2.5 GB), dodatkowy 1 GB (łącznie 5 GB) do oferty #BezLimitu za 29 złotych oraz 3 GB w prezencie do pakietu #DlaMnieSuper za 49 złotych, co daje łącznie 13 GB Internetu.

Od 24 lutego w ofercie Virgin Mobile dostępnych jest również pięć nowych pakietów za #PółDarmo, obowiązujących jako dodatki do #Freemium:

  • 30 SMS-ów, 30 minut i 300 MB Internetu za 6 złotych
  • 60 SMS-ów, 60 minut i 600 MB Internetu za 10 złotych
  • SMS-y i minuty bez limitu do wszystkich sieci za 25 złotych
  • Nielimitowane rozmowy i 3 GB Internetu za 25 złotych
  • Nielimitowane SMS-y i 3 GB Internetu za 15 złotych

Dla zainteresowanych:

Źródło: Virgin Mobile

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.