Virgin Mobile: Rejestracja w 2200 punktach, kolejne w drodze

Opublikowano: 2016-08-24
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali operatorzy #prepaidy #wyniki / raporty

news-virginmobile-1Virgin Mobile rozszerza liczbę punktów stacjonarnych, w których można dokonać rejestracji numeru prepaid. Obecnie jest ich ponad 2200, a w najbliższych miesiącach klienci mogą mieć do dyspozycji nawet kilkanaście tysięcy placówek.

W tej chwili numer Virgin Mobile można zarejestrować w ponad 1800 kioskach sieci RUCH, 74 punktach Telakces i 363 niezależnych punktach partnerskich – w każdym z nich możliwa jest rejestracja kart aktywnych i nowych.

Ponadto, użytkownicy Virgin Mobile mają możliwość skorzystania z rejestracji online, z potwierdzeniem danych bezpłatnemu kurierowi lub w placówce partnerskiej. Jednocześnie za pomocą formularza online klienci mogą przenieść numer lub kupić starter, którego zarejestrowanie odbędzie się poprzez potwierdzenie danych kurierowi wysłanemu na koszt operatora.

Za rejestrację numeru w Virgin Mobile otrzymuje się bonus w postaci zwrotu na saldo 50% wartości pakietu #Wszystko, #PełenLuz, #BezLimitu, #Najlepiej lub #DlaMnieSuper przez dwa okresy rozliczeniowe. Aktywacji bonusu dokonuje się wpisując na klawiaturze telefonu kod *222*50#.

Rejestracji karty SIM należy dokonać do 1 lutego 2017 roku.

Źródło: Virgin Mobile

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.