Virgin Mobile: Smartfony Samsung z pakietem #BezLimitu

Opublikowano: 2016-05-05
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #pakiety / usługi #telefony / urządzenia

news-virginmobile-samsung-1Virgin Mobile ruszą z kolejną odsłoną oferty z najnowszymi telefonami Samsung, pakietem #BezLimitu oraz darmowym procesem kredytowania.

Oferta skierowana jest do osób zainteresowanych nowym smartfonem, usługą Virgin Mobile i wygodnym systemem płatności za obydwa elementy. Płatność dokonywana jest co miesiąc za pomocą karty kredytowej Raiffeisen Polbank, w 12 lub 24 ratach 0%. Aktywacja karty, przelewy oraz prowadzenie konta są całkowicie darmowe.

Ofertą objęte są modele Samsung Galaxy J5, Galaxy A5 (2016), Galaxy S6 Edge i Galaxy S7 z okularami Gear VR. Pakiet #BezLimitu zawiera nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci oraz 5 GB Internetu i odnawia się samodzielnie w czasie obowiązywania umowy.

Z oferty można skorzystać na stronie Virgin Mobile lub za pomocą aplikacji zakupowej operatora dostępnej w oddziałach Raiffeisen Polbank. Akcja potrwa do 30 czerwca lub wyczerpania puli telefonów. Więcej informacji tutaj.

Źródło: Virgin Mobile

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.