Virgin Mobile: Wakacyjne 5 GB dostępne do odwołania

Opublikowano: 2015-08-19
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #prepaidy #Internet mobilny

news-virgin_mobile-5gb-internetVirgin Mobile poinformował za pośrednictwem swojego Facebooka o przedłużeniu wakacyjnej promocji, w której początkowo klienci pakietu #BezLimitu mieli korzystać z 5 GB Internetu tylko do końca sierpnia.

Oferta #BezLimitu w Virgin Mobile to rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych bez limitu, nielimitowane SMS-y oraz Internet w sieci LTE z pakietem danych o wielkości 2 GB – wszystko w cenie 29 zł i ważne przez 30 dni. 1 czerwca tego roku operator wprowadził promocję, która miała trwać do 31 sierpnia i dzięki której pakiet zwiększał się o dodatkowe 3 GB. Od 1 września oferta ta zostanie jednak przedłużona do odwołania.

Źródło: Virgin Mobile

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.