Virgin Mobile coraz bardziej konkurencyjne

Opublikowano: 2014-09-03
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #prepaidy

news-virgin-promocjawrzesien-1

Operator powiększył pakiety danych w swoich taryfach na kartę, czyniąc tym samym #MiWystarcza i #DlaMnieSuper jednymi z ciekawszych propozycji na rynku.

Dokładna analiza oferty Virgin Mobile dostępna jest na poniższej stronie:
http://www.teleguru.pl/mix/virgin_mobile_64

W skrócie, #MiWystarcza oraz #DlaMnieSuper to oferty prepaid, które w dużym stopniu przypominają abonamenty i konkurują z podobnym pod tym względem T-Mobile JUMP! na kartę. Klient w zamian za uiszczanie comiesięcznej opłaty (29 lub 59 zł) otrzymuje pakiet darmowych minut, SMS-ów oraz danych. Wcześniej użytkownik miał do dyspozycji 1 GB w przypadku #MiWystarcza lub 2 GB w #DlaMnieSuper. Operator zwiększył jednak pakiety do odpowiednio 1.5 GB oraz 3 GB. Dla porównania, w T-Mobile JUMP! na kartę, w którym trzeba płacić 40 zł miesięcznie, klient dostaje zaledwie 200 MB miesięcznie!

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.