Virgin Mobile dodaje kolejne punkty rejestracji prepaid

Opublikowano: 2016-09-06
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali operatorzy #prepaidy #wyniki / raporty

news-virginmobile-4Virgin Mobile poinformował o rozszerzeniu liczby punktów stacjonarnych, w których można zarejestrować przedpłaconą kartę SIM.

Dzięki umowie partnerskiej z grupą Lagardere klienci wirtualnego operatora zyskali możliwość rejestracji numerów w sieciach Inmedio, Inmedio Cafe, Relay, 1Minute, Discover, Virgin, Hubiz i Hello – łącznie 693 nowe lokalizacje.

Rozszerzają one aktualną listę punktów rejestracji, na którą składało się ponad 1800 kiosków sieci RUCH i 803 punktów Kar-Tel, a także 74 punktów Telakces i 277 niezależnych punktów partnerskich. W każdym miejscu można dokonać rejestracji zarówno kart nowych, jak i aktywnych.

Użytkownicy Virgin Mobile mają również możliwość skorzystania z rejestracji internetowej, z potwierdzeniem danych bezpłatnemu kurierowi lub w placówce partnerskiej (ponad 350 lokalizacji). Jednocześnie za pomocą prostego formularza online klienci mogą przenieść numer lub kupić starter, którego zarejestrowanie odbędzie się poprzez potwierdzenie danych kurierowi wysyłanemu na koszt operatora.

Źródło: Virgin Mobile

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.