Virgin Mobile ma około 7 tysięcy punktów rejestracji SIM

Opublikowano: 2016-10-05
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali operatorzy #prepaidy #wyniki / raporty

news-virginmobile-rejestracjaVirgin Mobile poinformował, że aktualnie do dyspozycji klientów dostępnych jest blisko 7 tysięcy stacjonarnych punktów rejestracji numerów przedpłaconych. W większości klienci mogą potwierdzić dane z formularza online.

Numer na kartę (aktywny i nowy) w Virgin Mobile można zarejestrować w 1785 kioskach sieci RUCH, 85 punktach Telakces, na wszystkich 190 stacjach Statoil, w 693 lokalizacjach sieci Inmedio, Relay, Virgin, 1Minute i w 4031 niezależnych punktach partnerskich. Do końca roku operator planuje zwiększenie liczby stacjonarnych punktów rejestracji SIM do kilkunastu tysięcy.

Oprócz rejestracji stacjonarnej, klienci Virgin Mobile nadal mogą zarejestrować numer bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić przez internet specjalny formularz i potwierdzić dane podczas wizyty bezpłatnego kuriera.

Więcej informacji, jak również formularz online znajduje się tutaj. Aktualną mapę z punktami stacjonarnymi znaleźć można pod tym adresem.

Źródło: Virgin Mobile

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.