Virgin Mobile pokazuje jak łatwo przenieść numer

Opublikowano: 2016-04-22
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali operatorzy #wideo

news-virginmobile-reklamaVirgin Mobile wystartował z nową kampanią reklamową, zachęcającą do przeniesienia numeru do jego sieci i skorzystania z szerokiej oferty prepaid.

Kampania, w której po raz kolejny pojawia się popularna Gigababcia, w zabawny i pomysłowy sposób udowadnia, że proces przeniesienia numeru do Virgin Mobile jest niezwykle prosty. Operator przypomina też, że na każdego abonenta, który zdecyduje się zmienić sieć, czekają bonusowe paczki Internetu – przy pakiecie #DlaMnieSuper daje to nawet 13 GB miesięcznie. W przypadku pakietu #PełenLuz za 19 zł będzie to gratisowe 500 MB (łącznie 2.5 GB), dodatkowy 1 GB (łącznie 5 GB) w ofercie #BezLimitu za 29 zł, a 2 GB (razem 10 GB) przysługuje w pakiecie #Najlepiej za 39 zł.

Działania marketingowe obejmują spoty reklamowe i radiowe, reklamę w Internecie, a także OOH. Za koncepcję kreatywną kampanii, oprócz Virgin Mobile, odpowiedzialna jest agencja Lubię to – linked by Isobar. Produkcją spotu w reżyserii Piotra Onopy zajął się dom produkcyjny Papaya Films, a postprodukcją Rio de Post. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Mindshare oraz iProspect.

Źródło: Virgin Mobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.