Virgin Mobile rozbudzi apetyt Polaków

Opublikowano: 2015-11-09
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali operatorzy #wyniki / raporty

news-virgin_mobile-apetyt_na_miastoJuż 20 listopada rozpocznie się druga edycja największego ogólnopolskiego festiwalu kulinarnego Apetyt na Miasto 2015. W tej edycji organizatorzy połączyli siły z Virgin Mobile, aby wspólnie zaktywizować Polaków do częstszego wychodzenia z domu i poznawania nowych smaków.

Virgin Mobile Apetyt na Miasto to festiwal kulinarny, którego celem jest szerzenie kultury jedzenia w restauracjach, celebracji posiłków i spędzania aktywnie czasu w mieście. Podczas festiwalowych dni organizatorzy zapraszają do spróbowania wyjątkowego menu od najlepszych szefów kuchni w postaci przystawki, dania głównego i deseru, za kwotę 39 zł. W drugiej edycji festiwalu, która rozpocznie się 20 listopada, udział weźmie ponad 200 restauracji z 6 miast Polski – Warszawy, Poznania, Krakowa, Wrocławia, Katowic i Trójmiasta.

 

Aby wziąć udział w festiwalu, należy odwiedzić stronę www.apetytnamiasto.pl i zakupić voucher w cenie 39 zł. Tam znajduje się pełna lista restauracji, które biorą udział w akcji. Festiwal potrwa do 29 listopada.

Źródło: Virgin Mobile

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.