Virgin Mobile rozpieszcza nagrodami przez całe lato

Opublikowano: 2016-07-04
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali operatorzy

news-eska-summer-cityRuszyła akcja ESKA Summer City, której sponsorem jest Virgin Mobile. W jej ramach, 14 ekip stacji i operator pojawią się w 24 miastach Polski, pokazując najlepsze sposoby na spędzenie urlopu i oferując dodatkowe atrakcje zgodnie z hasłem „Daj się rozpieścić w wakacje”.

ESKA Summer City zawita m.in. do Bydgoszczy, Katowic, Kołobrzegu, Krakowa, Łodzi, Olsztyna, Poznania, Szczecina, Trójmiasta, Warszawy czy Zakopanego. Na tych, którzy dołączą do akcji, czekają wakacyjne zestawy: t-shirty, saszetki, torby, frisbee i startery Virgin Mobile z dodatkową paczką gigabajtów. Do wygrania będą również limitowane koszulki, nawiązujące do kampanii przenoszenia numeru.

Działania online obejmują także dedykowaną aplikację radia ESKA na Facebooku – „Wakacyjna mapa Polski”. By zdobyć smartfon, 200 zł na rozmowy, SMS-y i Internet oraz koszulkę od Virgin Mobile, należy oznaczyć na mapie miejsce zgodnie z zadaniem konkursowym: „Zaznacz, gdzie się przeniosłeś i pokaż, jak się rozpieszczasz w wakacje”.

Więcej szczegółów na stronie www.summercity.eska.pl.

Źródło: Virgin Mobile

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.