Virgin Mobile rusza z nową odsłoną kampanii Daj się rozpieścić

Opublikowano: 2015-09-07
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #pakiety / usługi #Internet mobilny #wideo

news-virgin-nowareklama-1Virgin Mobile powraca z nową edycją kampanii dotyczącej pakietu #BezLimitu za 29 zł. Podobnie jak pierwsza część, spot w dalszym ciągu opiera się na motywie rozpieszczania, a jej bohaterką niezmiennie pozostaje symbol dobroci i opiekuńczości – babcia.

Przedłużenie promocji, w której powiększono pakiet internetowy z 2 GB do 5 GB w pakiecie #BezLimitu za 29 zł, to kolejna okazja, aby zwrócić się do konsumentów z hasłem „Daj się rozpieścić”, które towarzyszyło marce Virgin Mobile przez całe wakacje. W nowym spocie babcia znowu pojawia się jako personifikacja motywu rozpieszczania, a także troskliwości i serdeczności. Tym razem przygotowała ona GIGA-ntyczny sernik, dając swoim wnuczkom odrobinę więcej niż się spodziewają.

Kontynuacja kampanii „Daj się rozpieścić” obejmuje spoty telewizyjne emitowane na kanałach ogólnopolskich oraz promocję online w postaci reklam wideo, które pojawiać się będą na kluczowych polskich portalach ogólnotematycznych i lifestyle’owych. Kampania ruszyła 7 września, a zaplanowana została na 6 tygodni.

Źródło: Virgin Mobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.