Virgin Mobile staje się coraz groźniejsze

Opublikowano: 2014-10-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #polecane #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #prepaidy #pakiety / usługi #wideo

news-virgin-promocjawrzesien-1
A użytkownikom w to graj, bo konkurencja na rynku zawsze pozytywnie odbija się na cenach usług. Trzeba też przyznać, że Virgin coraz zacieklej walczy o nowych użytkowników.

Zmiany dotyczą oferty #Wszystko, której dokładna analiza oraz wyjaśnienie mechaniki działania znajduje się na poniższej stronie:

http://www.teleguru.pl/mix/virgin_mobile__wszystko_64

Największą nowością jest wprowadzenie nowego pakietu (taryfy) cyklicznego. Za jedynie 19 zł miesięcznie zapewnia on nielimitowane darmowe SMS-y oraz 100 bezpłatnych minut do wszystkich sieci, a do tego 2 GB Internetu. Jest to więc stara wersja #MiWystarcza ukryta pod nową nazwą. Trzeba jednak przyznać, że oferta ta wydaje się bardzo atrakcyjna na tle propozycji konkurencji (np. Formuła na kartę Play).

Zmieniona została też taryfa #MiWystarcza. Zamiast 100 darmowych minut do wszystkich, teraz klienci otrzymują ich aż 300! Nadal dostępne są też bezpłatne nielimitowane SMS-y do wszystkich, a całość uzupełnia pakiet internetowy 4 GB (wcześniej było to 1.5 GB). To wszystko za jedynie 29 zł miesięcznie. W tym przypadku też, po porównaniu do konkurencji, (np. Formuła na kartę Play, Plush, JUMP! na kartę, Nju na kartę) okazuje się, że oferta Virgin w zamian za trochę wyższą opłatę oferuje lepsze korzyści (szczególnie jeśli chodzi o pakiet internetowy i liczbę minut).

Zmodyfikowano również taryfę #DlaMnieSuper, w którym „jedynie” powiększono pakiet internetowy z 3 do 10 GB. Oczywiście, nadal dostępne są nielimitowane darmowe rozmowy do wszystkich sieci (wraz ze stacjonarnymi) oraz SMS-y. Za te korzyści trzeba płacić 59 zł miesięcznie lub 49 zł, jeśli użytkownik przeniósł swój numer z innej sieci (w Nju nie dostaje się zniżki). Jest to więc kosztowna taryfa, która w zamian zapewnia bardzo dużo korzyści, o ile ktoś będzie w stanie je wszystkie spożytkować.

Odświeżono też dodatkowe pakiety internetowe. Obecnie klient ma do wyboru paczki od 300 MB do 3 GB w cenach od 5 do 20 zł. Jest to więc jedna z najbardziej atrakcyjnych ofert tego typu na rynku. Niezmienione zostały za to dodatkowe pakiety rozmów oraz usługa #NaSzybko, która daje na tydzień 20 darmowych minut, 100 SMS-ów oraz 250 MB Internetu. Jej koszt to 7 zł.

Wszelkie szczegóły są dostępne w naszej dogłębnej analizie.

Żeby skorzystać ze zniżki 10 zł miesięcznie przy przenoszeniu numeru, proszę kliknąć w poniższą grafikę.

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.