Virgin Mobile wprowadza zmiany do regulaminów

Opublikowano: 2015-04-02
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali operatorzy #prepaidy #pakiety / usługi

news-virgin-mobileVirgin Mobile zaktualizowało dwa regulaminy – jeden dotyczy doładowań kart SIM/USIM, drugi z kolei odświeża pakiety usług dostępne w ramach promocji „PAKIETY#WSZYSTKO”.

Główna zmiana dotyczy pakietu #PełenLuz. Od teraz w jego ramach klient otrzymuje 100 minut do wszystkich sieci, nielimitowane rozmowy w sieci (nowość), nielimitowane SMS-y ze wszystkim sieciami oraz pakiet danych 2 GB. Pakiet ten kosztuje tyle co do tej pory, czyli 19 zł. Można go aktywować kodem *222*19#. Jest on ważny przez 30 dni i jest samoodnawialny.

W ramach oferty PAKIETY#WSZYSTKO dostępne są następujące pakiety:

news-virgin-mobile-pakietyRegulamin oferty promocyjnej „Pakiety#Wszystko.

W ramach usługi doładowań operator umożliwia doładowania o następujące kwoty: 5 zł, 10 zł, 30 zł, 50 zł, 100 zł, 150 zł, 300 zł oraz doładowania dowolną kwotą.

Regulamin świadczenia usługi doładowań kart SIM/USIM w sieci Virgin Mobile Polska.

Źródło: Virgin Mobile

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.