Virgin Mobile wprowadzi ofertę abonamentową

Opublikowano: 2016-09-27
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali operatorzy #abonamenty #wyniki / raporty

news-virginmobile-5Najwcześniej od końca października sieć Virgin Mobile Polska zacznie oferować klientom taryfy abonamentowe – informuje serwis rpkom.pl.

Virgin Mobile zainwestował 10 milionów euro w budowę własnej infrastruktury teletechnicznej, pozwalającej na większą niezależność od P4 (VM działa na tej sieci) i elastyczność w kształtowaniu oferty, którą od października mają wzbogacić taryfy postpaid. Plan operatora zakładał, że stanie się to wcześniej, ale na przeszkodzie stanęła podobno awaria w data center Netii. Uszkodzone zostały wówczas urządzenia należące do Virgin.

Wprowadzenie abonamentu w Virgin Mobile zapowiadano już w 2012 roku, gdy operator wchodził na polski rynek telekomunikacyjny.

Źródło: rpkom.pl

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.