Virgin Mobile wystawia na aukcję platynowy numer i pomaga bezdomnym czworonogom

Opublikowano: 2015-11-30
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali operatorzy #wyniki / raporty

news-virgin_mobile-licytacja-1Virgin Mobile zaangażował się w akcję charytatywną na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt w Józefowie. Operator wystawił na swoim kanale na Allegro platynowy numer, który można licytować do 10 listopada.

Na aukcji dostępny jest starter z pakietem #Freemium z platynowym numerem – 737 800 000. Cały dochód z licytacji ma zostać przeznaczony na zakup jedzenia, misek, lekarstw oraz innych najpotrzebniejszych rzeczy, które pozwolą przetrwać zimę bezdomnym zwierzakom z Józefowa. Licytacja na rzecz schroniska trwa do 10 grudnia 2015 roku i znajduje się pod tym adresem.

Akcja charytatywna jest efektem współpracy Virgin Mobile i Allegro, która rozpoczęła się w październiku 2015 roku. Operator za pośrednictwem portalu oferuje klientom doładowania i startery w korzystnej cenie.

Źródło: Virgin Mobile

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.