Virgin Mobile z nową ofertą no limit do wszystkich sieci za 29 zł

Opublikowano: 2015-02-06
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #pozostali operatorzy #prepaidy #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-virgin-nowa-ofertaKupując pakiet na kartę #BezLimitu za 29 zł, abonent otrzymuje nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci oraz 2 GB na transmisję danych internetowych.

Virgin Mobile wprowadził nową, ujednoliconą ofertę no limit, w ramach której otrzymuje się nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, SMS-y oraz 2 GB Internetu w cenie 29 zł, ważne przez 30 dni. Warto dodać, że po przekroczeniu ustalonego pakietu danych, opłaty nie są naliczane, a jedynie zwalnia prędkość Internetu (do 32 kb/s). Oprócz tego, abonent dostaje nielimitowany dostęp do aplikacji społecznościowych, a więc za korzystanie z Facebooka, Twittera, Ask.fm, Gadu-Gadu oraz Messengera transfer danych nie jest pobierany.

Pakiet #BezLimitu można aktywować kodem *222*29#. Regulamin dostępny jest pod tym adresem.

Źródło: Virgin Mobile

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.