Virgin OKazje - zniżki i oferty specjalne dla społeczności Virgin Mobile

Opublikowano: 2016-08-16
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #promocje #oferty / taryfy #pozostali operatorzy

news-virgin-okazjeVirgin Mobile rusza z nowym programem promocyjnym – Virgin OKazje, w którym można zgarnąć nawet 50% rabatu na produkty i usługi.

Pośród kodów rabatowych znajdują się m.in. zniżki na pizzę, darmowy kod do serwisu VOD, rabat na bukiet kwiatów dla ukochanej osoby, promocje do internetowych sklepów czy możliwość skoku ze spadochronem. Warto sprawdzać na bieżąco, gdyż dostępne oferty zmieniają się co jakiś czas.

Z programu Virgin OKazje mogą korzystać nie tylko klienci Virgin Mobile, ale wszyscy, którzy zapiszą się do Klubu Virgin na stronie internetowej operatora. Kody rabatowe można pobierać w tym miejscu.

Program podzielony jest na trzy strefy:

  • Strefa Super – dostęp do niej mają wszyscy użytkownicy Klubu Virgin. Nie trzeba być klientem sieci.
  • Strefa Mega – skorzystać z tych rabatów mogą wszyscy członkowie Klubu Virgin, którzy w ostatnim miesiącu kalendarzowym wydali na usługi w Virgin Mobile minimum 35 zł.
  • Strefa Giga – strefa dla wszystkich członków Klub Virgin, którzy w ostatnich trzech miesiącach wydali na usługi w Virgin Mobile minimum 35 zł w każdym miesiącu.

Przypisanie do poszczególnych stref odbywa się automatycznie. Z jednego kodu rabatowego może skorzystać tylko jeden uczestnik. Liczba kodów jest ograniczona.

Więcej informacji: Regulamin programu Virgin OKazje.

Źródło: Virgin Mobile

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.