W ofercie Nju na kartę debiutują nowe pakiety internetowe

Opublikowano: 2015-07-27
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #pozostali operatorzy #prepaidy #pakiety / usługi #Internet mobilny

news-nju_mobile-na_kartę-internet_pakietyW Nju na kartę od teraz można skorzystać z nowych, większych pakietów internetowych: 500 MB, 1.5 GB, 5 GB w wersji jednorazowej oraz 1.5 GB w wersji cyklicznej.

Operator wprowadził do swojej oferty prepaid nowe pakiety, które dołączają do dotychczas dostępnej paczki 350 MB. Użytkownicy mogą zatem wykupić dodatkowe pakiety 500 MB za 5 zł, 1.5 GB za 9 zł oraz 5 GB za 19 zł – są one jednorazowe i ważne przez 31 dni. W wariancie cyklicznym dostępny jest tylko pakiet 1.5 GB, którego koszt wynosi 8 zł i odnawia się on co 31 dni.

Aby włączyć paczki internetowe, należy wysłać SMS-a z prawidłową komendą zgodnie z poniższą tabelą pod numer 602 (opłata zgodna z cennikiem usług w ofercie Nju na kartę). Można też wybrać odpowiednią opcję po zalogowaniu się na stronę www.njumobile.pl/mojekonto lub wpisać w telefonie krótki kod dla wybranej opcji wskazanej w tabeli poniżej i potwierdzić przyciskiem „zadzwoń”.

news-nju_mobile-na_kartę-internetDla zainteresowanych – regulamin usługi „Pakiety Internetowe” w ofercie Nju na kartę.

Źródło: Nju Mobile

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.