W T-Mobile na Kartę i Heyah można doładować konto Bitcoinami

Opublikowano: 2015-02-18
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #T-Mobile #prepaidy #pakiety / usługi

news-tmobile-bitcoinT-Mobile Polska jako pierwszy operator telekomunikacyjny w Polsce wprowadza możliwość płatności cyfrową walutą za doładowania. Przez pierwsze trzy miesiące, klienci kupujący kody tym sposobem, otrzymują 20% wartości doładowania gratis.

T-Mobile Polska podjął współpracę z polskim procesorem płatności Bitcoin – InPay. Wprowadzone rozwiązanie umożliwia zakup kody, a następnie doładowania karty za pomocą kilku dotknięć ekranu telefonu. Cały proces dla posiadacza portfela Bitcoin trwa krócej niż pół minuty i nie wymaga podawania żadnych danych, ani też przepisywania kodów.

Użytkownicy smartfonów, chcąc płacić Bitcoinami za doładowania lub w sklepach, powinni zainstalować jeden z dostępnych w Google Play lub w AppStore portfeli Bitcoin, np. Blockchain.info, Mycelium lub GreenAddres.it. Bitcoiny można kupić na jednej z polskich giełd BitBay.net, Bitmarket.pl, BitStar.pl lub w Bitcoinmacie. Aby skorzystać z usługi należy odwiedzić stronę www.inpay.pl/doladowanie.

Polska jest jednym z 10 krajów o największej liczbie pobrań portfela Bitcoin. T-Mobile wprowadzając pilotaż usługi chce sprawdzić, jakie jest zainteresowanie takim kanałem doładowań oraz jak wygoda i szybkość transakcji wpłynie na zadowolenie klientów.

Źródło: T-Mobile 

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.