W Warszawie otwarto kolejny Smart Store Orange

Opublikowano: 2016-01-18
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Orange #wyniki / raporty

news-orange_smart_store-2Warszawa doczekała się drugiego salonu Orange typu Smart Store, który został otwarty w Galerii Mokotów. Jest to zarazem 9 taki punkt w naszym kraju.

Orange sukcesywnie powiększa liczbę swoich interaktywnych salonów. W grudniu otwarte zostały trzy Smart Store’y – w Gdańsku, Katowicach i we Wrocławiu, dając łącznie osiem tego typu sklepów w całej Polsce. Zgodnie z zapowiedzią, w tym miesiącu działalność rozpoczął kolejny z nich, ulokowany w warszawskiej Galerii Mokotów, przy ulicy Wołoska 12. W najbliższym czasie szykowane są kolejne dwa otwarcia w ramach tego konceptu.

Smart Store Orange to duży salon odznaczający się trzema odrębnymi strefami, podzielonymi na kategorię dom, rozrywka i firma. Można w nich m.in. zasięgnąć pomocy konsultanta, sprawdzić wysokość rachunku, usunąć drobne usterki związane z telefonem bądź kartą SIM, czy też przetestować interesujące urządzenia lub skorzystać z atrakcji oferowanych przez dział rozrywki przeznaczony głównie dla dzieci.

Źródło: Orange

grudzien_simo3

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.