Wakacje na plus w sieci Play

Opublikowano: 2016-09-13
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #Play #wyniki / raporty

news-play-mnp-1Marcin Gruszka, rzecznik prasowy Play, pochwalił się statystykami przenoszenia numerów (MNP) w lipcu i sierpniu.

Play jeszcze bardziej umocnił swoją pozycję osiągając w tym czasie odpowiednio 40% i 43% udziału w rynku MNP (port-in). Każdego dnia wakacji operator przyjmował prawie 2 tysiące numerów. Przy uwzględnieniu liczby odejść, bilans Play wynosił prawie 60 tysięcy kart SIM na plus. Warto dodać, że 80% stanowiły umowy abonamentowe.

„Dokładnie pamiętam wielki billboard obok naszej siedziby, który zachęcał klientów do przechodzenia na lepszą stronę sieci. Cieszę się bardzo, że kolejny raz klienci wybrali nas a tegoroczne wakacje pokazały, że owa „lepsza strona” jest w kolorze fioletowy” – zakończył Marcin Gruszka.

Źródło: Play

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.