Wakacje z Plusem

Opublikowano: 2015-07-31
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Plus #wyniki / raporty

news-plus-udane_wakacjeAgencja Digital One przygotowała dla sieci Plus cztery wakacyjne serwisy tematyczne: Wakacje, Przystanek Samsung, Wakacyjne Gadżety oraz Kino Letnie. Prezentują one szczegółowo ofertę operatora z wakacjami oraz nietypowe akcje letnie, w jakie zaangażowana jest marka.

Serwis Kino (www.plus.pl/kino), z hasłem przewodnim „Ja+ kino letnie”, dedykowany jest projektowi „100 leżaków i ekran”. To kino letnie, które nie po raz pierwszy zawita do Warszawy i Krakowa, a w tym roku również do Chorzowa. Marka Plus jest patronem tego wydarzenia, organizowanego przez Cyfrowy Polsat, FilmBox i Antyradio. Organizatorzy zapewniają ambitny repertuar aż do końca wakacji, 100 leżaków w każdej lokalizacji i bezpłatny dostęp do Wi-Fi z Internetem LTE. Przed każdym z seansów widzowie mogą brać udział w zabawach i konkursach.

news-plus-kino_letnieSerwis Wakacyjne Gadżety (www.plus.pl/wakacyjne-gadzety) prezentuje ofertę akcesoriów przydatnych na wakacjach (uchwyty samochodowe, ładowarki samochodowe, uchwyty do selfie itd.), które można otrzymać wybierając jeden z telefonów w ofercie abonamentowej za 69.99 zł.

news-plus-wakacyjne_gadzetySerwis Wakacje (www.plus/wakacje) występujący pod hasłem „Ja+ udane wakacje”, pełni rolę „koncentratora” dla ofert i akcji promocyjnych marki Plus przygotowanych specjalnie na czas wakacyjny, zwracając uwagę na aplikacje, akcesoria i usługi z oferty Plusa, które mogą być w tym okresie szczególnie przydatne (takie jak: nawigacja samochodowa, aplikacje zapewniające bezpieczeństwo czy specjalne pakiety roamingowe).

news-plus-udane_wakacje-1Przystanek Samsung (www.plus.pl/przystanek-samsung) zachęca do aktywnego wypoczynku nad morzem razem z markami Samsung i Plus. Przystanek Samsung odwiedził już Dębki, a do 23 sierpnia potrwa w Kołobrzegu, zapewniając wypoczywającym w tych miejscowościach szereg atrakcji, m.in. Strefę Plusa ze specjalnymi ofertami, Strefę Fit (atrakcje sportowe), Strefę Kuchenną (warsztaty kulinarne dla dorosłych i dzieci), Strefę Gamingu (rywalizacja w grach) oraz Strefę Mistrzów Kodowania (warsztaty programistyczne).

news-plus-przystanek_samsung

Źródło: Digital One

szczesliwa para Image Banner 750 x 100

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.