Walentynkowe obniżki smartfonów w Plusie

Opublikowano: 2016-01-29
Autor: Teleguru
Kategorie / tagi: #oferty / taryfy #Plus #abonamenty #mixy #telefony / urządzenia

news-plus-oferta-walentynkiOd 1 lutego startują specjalne walentynkowe promocje w ofertach Plusa, a w nich wybrane smartfony w atrakcyjnych cenach.

Już w poniedziałek w sieci Plus pojawią się nowe promocje w ofertach abonamentowych i Mix. Będą one dostępne także w sklepie internetowym operatora.

„Moja druga połówka”, czyli smartfony LG w promocji JA+ Abonament:

  • LG G4c – w ofercie elastycznej za 59.99 zł miesięcznie (abonament 39.99 zł oraz 20 zł rata za telefon), a w ramach programu smartDOM nawet za 40 zł opłaty łącznej.
  • LG G4s – w ofercie elastycznej za 65.99 zł miesięcznie (abonament 39.99 zł oraz 26 rata za telefon), a w ramach programu smartDOM za 46 zł opłaty łącznej.

Oferta JA+ Mix pod hasłem „miłość od pierwszego wejrzenia”, to smartfony dostępne już za 1 zł:

  • LG Leon – 1 zł w ofercie elastycznej z doładowaniem za 30 zł
  • LG G4c – 1 zł w ofercie elastycznej z doładowaniem 50 zł

Walentynkowe promocje na smartfony będą także miały miejsce w sklepie internetowym Plusa:

  • W JA+ Abonament już za 49 zł można mieć Huawei Honor 5X w taryfie 69.99 zł miesięcznie oraz za tę samą cenę 49 zł zestaw Sony Xperia E4 wraz z Sony SmartWatch 2 w abonamencie 49.99 zł miesięcznie.
  • W JA+ Mix prócz wspomnianych modeli LG znalazł się również smartfon Lumia 640 za złotówkę w ofercie elastycznej 40 zł.

Źródło: Plus

19_01_full Image Banner 750 x 200

Uwaga!

Zachęcamy do dyskusji na dany temat z innymi czytelnikami. Pamiętaj jednak, aby przestrzegać zasad dobrego wychowania - nie klnij, nie obrażaj innych i w kulturalny sposób wyrażaj swoje zdanie. Przecież każdemu zależy na zachowaniu wysokiego poziomu polemiki. Nieprzestrzeganie powyższych zasad skutkować będzie usuwaniem postów bez ostrzeżenia.